جستجو

تبلیغات


  تبلیغات شما در اینجا

رئیس اداره تبلیغات اسلامی نطنز: مراسم اعتکاف در 14 مسجد شهرستان نطنز برگزار می‌شود

  رئیس اداره تبلیغات اسلامی نطنز گفت: در سال جاری مراسم اعتکاف در 14 مسجد شهرستان نطنز برگزار می‌شود که از این تعداد 4 مسجد در نطنز و 10 مسجد در بخش بادرود قرار دارد.
  مراسم اعتکاف در 14 مسجد شهرستان نطنز برگزار می‌شود
   
  ، حجت‌الاسلام ابوالفضل مجیدی تبار با اشاره به حضور گسترده جوانان در مراسم معنوی اعتکاف اظهار داشت: سال گذشته 70درصد از معتکفان در شهرهای نطنز و بادرود را جوانان 15 تا 30 سال تشکیل می دادند.
  رئیس اداره تبلیغات اسلامی نطنز افزود: سال گذشته مراسم اعتکاف در 13 مسجد شهرستان نطنز برگزار شد که 25درصد از معتکفان آقایان و 75درصد از بانوان شهرستان حضور داشتند.
  مجیدی تبار همچنین با اشاره به همکاری و تعامل سازنده ادارات و نهادهای ذی ربط در برگزاری مراسم اعتکاف در شهرهای  نطنز و بادرود گفت: همدلی و همراهی بین اعضاء و حضور مستمر امام جمعه در مساجد و پاسخ‌گویی به سوالات شرعی معتکفان، سبب شد، مراسم اعتکاف به خوبی برگزار شود.
  وی اظهار داشت: در سال جاری نیز مراسم اعتکاف در 14 مسجد شهرستان برگزار می‌شود که از این تعداد 4 مسجد در نطنز و 10مسجد در بخش بادرود قرار دارد.
  رئیس اداره تبلیغات اسلامی نطنز همچنین در خصوص برنامه‌هایی که سال جاری در مراسم اعتکاف برگزار می‌شود، گفت: برگزاری نشست‌های گفتمان‌های دینی و معرفتی، آموزش سبک زندگی با قرآن، زلال معرفت، جزء خوانی قرآن، تصحیح قرائت نماز معتکفان و پرسش و پاسخ مذهبی، مسابقات فرهنگی و مذهبی از جمله برنامه‌هایی است که در تمامی مساجد از سوی روحانیان برگزار می‌شود.

  این مطلب تا کنون 24 بار بازدید شده است.
  ارسال شده در تاریخ چهار شنبه 25 فروردين 1395
  منبع
  برچسب ها : نطنز ,مراسم ,اعتکاف ,برگزار ,مسجد ,شهرستان ,مراسم اعتکاف ,مسجد شهرستان ,رئیس اداره ,اسلامی نطنز ,اداره تبلیغات ,رئیس اداره تبلیغات ,اداره تبلیغ ,
  رئیس اداره تبلیغات اسلامی نطنز: مراسم اعتکاف در 14 مسجد شهرستان نطنز برگزار می‌شود

تبلیغات


  Ads

پربازدیدترین مطالب

آمار امروز چهار شنبه 6 ارديبهشت 1396

تبلیغات

محل نمایش تبلیغات شما

تبلیغات

محل نمایش تبلیغات شما

آخرین کلمات جستجو شده

تگ های برتر